Klarstein Dukono, Elektrický krb, 1800 W, LED plamen, Ohřívač, Časovač, Prostor pro dřevo

Elektrický krb Klarstein Dukono vás díky realistickým LED plamenům přenese do útulného prostředí krbové místnosti. Díky dvoustupňovému topnému... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
13 499 Kč
DO OBCHODU »
Elektrický krb Klarstein Dukono vás díky realistickým LED plamenům přenese do útulného prostředí krbové místnosti. Díky dvoustupňovému topnému...

Elektrický krb Klarstein Dukono vás díky realistickým LED plamenům přenese do útulného prostředí krbové místnosti. Díky dvoustupňovému topnému tělesu, které je umístěno přímo ve vašem domě, poskytuje příjemné a uklidňující teplo. Jas a teplotu plamene si můžete individuálně nastavit podle svého vkusu. Díky integrovanému časovači a praktickému dálkovému ovládání splní Dukono každé přání. Moderní design v kombinaci s přihrádkou na dřevo na spodní straně ideálně dotváří vzhled krbu.
Kvalitní a žádaný kousek máte možnost najít teď na našem webu zařazený v sekci elektrické krby! Podívejte se na ještě jiné produkty z naší sekce za báječnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás najdete další skvělé produkty od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce Klarstein vyrábí vysoce kvalitní sortiment.

Výjimečný a žádaný kousek Klarstein Dukono, Elektrický krb, 1800 W, LED plamen, Ohřívač, Časovač, Prostor pro dřevo od značky Klarstein dostanete momentálně v naši nabídce pořád výhodně! Nabídky od 13 499 Kč.