Klarstein Aurora Eco 90, Odsavač par, 550 m³/h, 90 cm, Komínový odsavač par, Podsvícení, EEC A+

Kuchyně je nyní světlejší a jasnější - a Klarstein Aurora Eco kuchyňské digestoře eliminují páru a pachy z jídla. S výkonem odsávání až... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
8 299 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyně je nyní světlejší a jasnější - a Klarstein Aurora Eco kuchyňské digestoře eliminují páru a pachy z jídla. S výkonem odsávání až...

Kuchyně je nyní světlejší a jasnější – a Klarstein Aurora Eco kuchyňské digestoře eliminují páru a pachy z jídla. S výkonem odsávání až 550 m³/h ve třech stupních odstraňuje Aurora Eco neúnavně páru a pachy z kuchyně. Zvláštní kouzlo mu dodává nejen stylový exteriér z tvrzeného skla, ale také přepínatelné okolní osvětlení v 9 volitelných barvách. V kuchyni vždy panuje správná atmosféra. Pro milovníky hrnců je k dispozici také velmi jasné LED osvětlení varné desky.
Kvalitní výrobek Klarstein Aurora Eco 90, Odsavač par, 550 m³/h, 90 cm, Komínový odsavač máte možnost pořídit aktuálně u nás zařazený v sekci digestoře! Mrkněte na ostatní produkty z této známé sekce snadno online. Významný výrobce Klarstein představuje top zboží

Tento neodolatelný výrobek Klarstein Aurora Eco 90, Odsavač par, 550 m³/h, 90 cm, Komínový odsavač par, Podsvícení, EEC A+ od spolehlivé značky Klarstein jde sehnat teď za nejnižší cenu. Nabídky od 8 299 Kč.