Klarstein Aurora Eco 90, Odsavač par, 550 m³/h, 90 cm, Komínový odsavač par, Podsvícení, EEC A++

Kuchyně je nyní světlejší a jasnější - a Klarstein Aurora Eco kuchyňské digestoře eliminují páru a pachy z jídla. Aurora 90 Smart s výkonem... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
11 299 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyně je nyní světlejší a jasnější - a Klarstein Aurora Eco kuchyňské digestoře eliminují páru a pachy z jídla. Aurora 90 Smart s výkonem...

Kuchyně je nyní světlejší a jasnější – a Klarstein Aurora Eco kuchyňské digestoře eliminují páru a pachy z jídla. Aurora 90 Smart s výkonem odsávání až 550 m³/h ve třech stupních neúnavně odstraňuje páru a pachy z kuchyně a lze ji ovládat pomocí aplikace nebo dotykového displeje. Zvláštní kouzlo mu dodává nejen stylový exteriér z tvrzeného skla, ale také přepínatelné okolní osvětlení v 9 volitelných barvách. Výkonné a jasné LED osvětlení varné desky navíc zajišťuje přehled o hrncích a pánvích.

Hodně prodávaný produkt Klarstein Aurora Eco 90, Odsavač par, 550 m³/h, 90 cm, Komínový odsavač par, Podsvícení, EEC A++ od našeho předního výrobce Klarstein můžete pořídit momentálně na našich stránkách skutečně levně. Pouze nyní za 11 299 Kč.