Klarstein Aurora Eco 60, Odsavač par, 550 m³/h, 60 cm, Komínový odsavač par, Podsvícení, EEC A+

Kuchyně je nyní světlejší a jasnější - a Klarstein Aurora Eco kuchyňské digestoře eliminují páru a pachy z jídla. S výkonem odsávání až... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
7 599 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyně je nyní světlejší a jasnější - a Klarstein Aurora Eco kuchyňské digestoře eliminují páru a pachy z jídla. S výkonem odsávání až...

Kuchyně je nyní světlejší a jasnější – a Klarstein Aurora Eco kuchyňské digestoře eliminují páru a pachy z jídla. S výkonem odsávání až 550 m³/h ve třech stupních odstraňuje Aurora Eco neúnavně páru a pachy z kuchyně. Zvláštní kouzlo mu dodává nejen stylový exteriér z tvrzeného skla, ale také přepínatelné okolní osvětlení v 9 volitelných barvách. V kuchyni vždy panuje správná atmosféra. Pro milovníky hrnců je k dispozici také velmi jasné LED osvětlení varné desky.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Klarstein Aurora Eco 60, Odsavač par, 550 m³/h, 60 cm, Komínový odsavač par, máte možnost nakoupit bezprostředně tady u nás v sekci digestoře. Vyberte si ostatní výrobky z této oblíbené sekce z pohodlí domova! Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato vyjímečná značka Klarstein dlouhodobě nabízí špičkový sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Velmi prodávaný kousek Klarstein Aurora Eco 60, Odsavač par, 550 m³/h, 60 cm, Komínový odsavač par, Podsvícení, EEC A+ od předního výrobce Klarstein je k sehnání u nás za parádní cenu! Teď za akční cenu 7 599 Kč.