Klarstein Aurora 60 Smart, digestoř, 550 m³/h, 90cm, komínová digestoř, podsvícení, třída energetické účinnosti A++

Kuchyně je nyní světlejší a jasnější - a kromě toho digestoř Aurora 60 Smart od Klarstein eliminuje páru a pachy jídla. S odsávacím výkonem až... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
9 099 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyně je nyní světlejší a jasnější - a kromě toho digestoř Aurora 60 Smart od Klarstein eliminuje páru a pachy jídla. S odsávacím výkonem až...

Kuchyně je nyní světlejší a jasnější – a kromě toho digestoř Aurora 60 Smart od Klarstein eliminuje páru a pachy jídla. S odsávacím výkonem až 550 m³/h ve třech stupních Aurora 60 Smart neúnavně odstraňuje páru a zápach z kuchyně, a můžete ji ovládat přes aplikaci nebo pomocí dotykového displeje. Zvláštní kouzlo mu dodává nejen stylový exteriér z tvrzeného skla, ale také přepínatelné okolní osvětlení v 9 volitelných barvách. Výkonné a jasné LED osvětlení varné desky navíc zajišťuje přehled o hrncích a pánvích.

Nový kousek Klarstein Aurora 60 Smart, digestoř, 550 m³/h, 90cm, komínová digestoř, podsvícení, třída energetické účinnosti A++ od společnosti Klarstein snadno pořídíte ještě dnes za zcela nejnižší cenu. K sehnání zrovna v akci za 9 099 Kč.