Klarstein Alina 90 Smart, digestoř, 90 cm, 594 m³/h, LED podsvícení, skleněné čelo

Chytrá, elegantní a působivá: taková je digestoř Alina 90 Smart od společnosti Klarstein. Nejenže zaujme svým propracovaným a harmonickým designem... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
9 599 Kč
DO OBCHODU »
Chytrá, elegantní a působivá: taková je digestoř Alina 90 Smart od společnosti Klarstein. Nejenže zaujme svým propracovaným a harmonickým designem...

Chytrá, elegantní a působivá: taková je digestoř Alina 90 Smart od společnosti Klarstein. Nejenže zaujme svým propracovaným a harmonickým designem jako komínová digestoř, ale její integrované rozhraní WiFi Vám umožní pohodlně ovládat digestoř Alina pomocí chytrého telefonu. Díky třem nastavením rychlosti, výkonu odsávání 594 m³/h a skrytému tukovému filtru spolehlivě zbaví Vaši kuchyni páry a vroucích nápojů. Zvláštním prvkem je přepínatelné podsvícení v devíti různých barvách. Osvětlení varné plochy LED na spodní straně krásně osvětluje dění na varné desce a potěší všechny hrncové špióny. Přídavný dotykový ovládací panel na přední straně dokonale ladí s elegantním skleněným povrchem a podtrhuje moderní vzhled komínové digestoře Alina 90 Smart od Klarstein.Tento akční a ve slevě kousek Klarstein Alina 90 Smart, digestoř, 90 cm, 594 m³/h, LED podsvícení, skleněné čelo můžete dostat nyní tu na webu ve známé kategorii digestoře. Máme pro vás podobné výrobky ze zmíněné rubriky v bezva akci. Populární výrobce Klarstein vám poskytuje skvělé produkty.

Tento žádaný výrobek Klarstein Alina 90 Smart, digestoř, 90 cm, 594 m³/h, LED podsvícení, skleněné čelo od značky se skvělou pověstí Klarstein můžete nakoupit bezpečně online skutečně levně! Výhodně za 9 599 Kč.