Jeřábová kočka – 3 000 kg – příruba 60-110 mm – s řetězem

Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí jeřábové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno... více informací »
Jeřábová kočka - 3 000 kg - příruba 60-110 mm - s řetězem
3 199 Kč
DO OBCHODU »
Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí jeřábové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno...

Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí jeřábové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno přemisťovat těžká břemena až do hmotnosti 3 000 kg z bodu A do bodu B. Tato trvanlivá jeřábová kočka je ideální pro profesionální použití v továrnách, v oblasti průmyslu, na recyklačních dvorech nebo na loděnicích a všude tam, kde je třeba přemístit velký náklad.
vysoká zatížitelnost – nosnost až 3 000 kg
bezpečná – s bezpečnostním faktorem 1,25 splňuje jeřábová kočka nejvyšší standardy
robustní – trvanlivý vozík je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a má stabilní konstrukci; všechny náchylné části jsou vyrobeny z uhlíkové oceli
flexibilní – příruba je nastavitelná mezi 60-110 mm
jednoduchá montáž i obsluha – obojí jde snadno od ruky Hodně prodávaný výrobek Jeřábová kočka – 3 000 kg – příruba 60-110 mm – s lze nakoupit aktuálně tu na našich stránkách zařazený v rubrice lanové navijáky. Nyní najdete kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! Tato vyjímečná značka Steinberg Systems dodává vynikající produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další prověřené kousky značky Steinberg Systems. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Jeřábová kočka - 3 000 kg - příruba 60-110 mm - s řetězem od dodavatele kvalitních produktů Steinberg Systems snadno pořídíte tady nyní v bezva akci! Akční ceny již od 3 199 Kč.