Jeřábová kočka – 2 000 kg – příruba 60-110 mm

Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí pojezdové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno... více informací »
Jeřábová kočka - 2 000 kg - příruba 60-110 mm
2 499 Kč
DO OBCHODU »
Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí pojezdové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno...

Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí pojezdové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno přemisťovat těžká břemena až do hmotnosti 2 000 kg z bodu A do bodu B. Tato trvanlivá jeřábová kočka je ideální pro profesionální použití v továrnách, v oblasti průmyslu, na recyklačních dvorech nebo na loděnicích a všude tam, kde je třeba přemístit velký náklad.
vysoká zatížitelnost – nosnost až 2 000 kg
bezpečná – s bezpečnostním faktorem 1,25 splňuje jeřábová kočka nejvyšší standardy
robustní – trvanlivý vozík je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a má stabilní konstrukci; všechny náchylné části jsou vyrobeny z uhlíkové oceli
flexibilní – příruba je nastavitelná mezi 60-110 mm
jednoduchá montáž i obsluha – obojí jde snadno od ruky
Tento kvalitní a levný kus lze nakoupit lehce tu na stránkách zařazený v sekci lanové navijáky. Připravili jsme skvělé produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu!

Hodně oblíbený kousek Jeřábová kočka - 2 000 kg - příruba 60-110 mm od spolehlivé značky Steinberg Systems jde pořídit právě teď v nabídce extra se slevou. Zboží pořídíte teď u nás za 2 499 Kč.