KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Jádrová vrtačka se stojanem 3 200 W 750 ot/min – Vrtáky MSW

Často hledaný produkt Jádrová vrtačka se stojanem 3 200 W 750 ot/min - Vrtáky MSW od naší známé značky MSW je dostupný na našich stránkách nyní trvale výhodně. Aktuálně stojí u nás 8 199 Kč.
EAN: 4062859239884
Jádrová vrtačka se stojanem 3 200 W 750 ot/min - Vrtáky MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
8 199

Na stavbě jsou čas peníze a tomu odpovídají vysoké nároky na používané stroje. S jádrovou vrtačkou značky MSW spolehlivě vyvrtáte otvory do tvrdých stavebních materiálů, jako je beton, zdivo nebo asfalt. K tomu lze použít stojan s vodicí kolejnicí, který umožňuje přesné vrtání až do průměru 230 mm.
 S jádrovou vrtačkou máte k dispozici výkon 3 200 W a maximálně 750 ot/min pro ručně vedené jádrové vrtání do průměru 230 mm. Díky stojanu se stabilní základnou a kolejnicí lze dosáhnout přesných výsledků vrtání i do tvrdých stavebních materiálů. Přitom pohybujete jádrovou vrtačkou pomocí velké páky, čímž dosáhnete rovnoměrného přenosu síly. Pro vaši bezpečnost i ve vlhkém prostředí je kabel vybaven integrovaným proudovým chráničem (PRCD – Portable Residual Current Device). Kromě toho je zařízení vybaveno ochranou proti přetížení a bezpečnostním spínačem.
 Při vrtání vsaďte na spolehlivé vodní chlazení. Přípojka z vysoce kvalitní kované oceli je integrována přímo do jádrové vrtačky. Tím se snižuje opotřebení vrtáku. Údržba stroje není tak náročná a jeho životnost je delší. Snižuje se také množství prachu vznikajícího při vrtání a vaše jádrová vrtačka se méně zahřívá.