KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Invertorová benzínová elektrocentrála 2 100 W 230 V AC / 12 V DC startovací lanko – Napájecí zdroje MSW

Neodolatelný produkt Invertorová benzínová elektrocentrála 2 100 W 230 V AC / 12 V DC startovací lanko - Napájecí zdroje MSW od značky s tradicí a dobrou pověstí MSW lze nakoupit zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 18 990 Kč.
EAN: 4062859011015
Invertorová benzínová elektrocentrála 2 100 W 230 V AC / 12 V DC startovací lanko - Napájecí zdroje MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
18 990

Ať už pracujete na staveništi, ve velké dílně nebo při stavbě lodí, zdroj energie pro elektrická zařízení není vždy po ruce. S invertorovou benzínovou elektrocentrálou nabízí MSW spolehlivý zdroj energie, který budete mít vždy po ruce. Díky invertorové technologii lze generátor použít i pro citlivá zařízení, jako je notebook nebo hudební systém, aniž by došlo k poškození elektroniky. Kompaktní generátor elektrické energie je díky své velikosti a robustní rukojeti dokonalým mobilním zdrojem energie na cestách. Motor o výkonu 2 100 W je provozován se směsí benzín-olej a pro benzín je k dispozici prostorná 4litrová nádrž. Benzínový motor se vyznačuje vysokou energetickou účinností, takže spotřebuje pouze 1,143 l/h. To je možné pomocí tlačítka pro úsporu energie, které reguluje výkon v závislosti na zátěži. Motor se nastartuje praktickým zatažením za lanko. Při 50% zatížení může generátor pracovat po dobu 5,7 h. I přes vysoký výkon se zařízení vyznačuje nízkou úrovní hluku.
 Ke generátoru energie můžete připojit zařízení s napětím 230 V AC, jako jsou elektrické vrtačky, brusné nástroje, ale také kuchyňské spotřebiče nebo světelné zdroje. Generátor navíc slouží jako zdroj stejnosměrného proudu pro zařízení s 12 V a 8,3 A. Díky různým připojením je zdroj energie vhodný pro řadu koncových zařízení a s moderní invertorovou technologií také pro citlivá zařízení, která je třeba chránit před napěťovými špičkami.
 Bezpečný provoz je umožněn několika kontrolkami. K dispozici je displej provozu, oleje a přetížení, abyste měli přehled o všech funkcích. Zastavení motoru a regulátory paliva jsou integrovány do spínače 2 v 1 pro optimální provoz. Víko olejové nádrže je vybaveno ventilátorem, který by měl být během provozu zapnutý a v případě transportu vypnutý. Nouzový generátor energie je navíc vybaven zkratovou pojistkou. Pomocí paralelního spínače lze benzínový generátor připojit k jiné jednotce, což zvyšuje výkon. Pro bezpečné uvedení do provozu musí být generátor uzemněn.