Indukční ohřívač – 1500 W – 6 topných spirál

Indukční ohřívač – praktický a bezpečný! Indukční ohřívač MSW MSW-BIH-1500 je pro vás tím pravým řešením, pokud... více informací »
Indukční ohřívač - 1500 W - 6 topných spirál
Značka: MSW
10 990 Kč
DO OBCHODU »
Indukční ohřívač – praktický a bezpečný! Indukční ohřívač MSW MSW-BIH-1500 je pro vás tím pravým řešením, pokud...

Indukční ohřívač – praktický a bezpečný! Indukční ohřívač MSW MSW-BIH-1500 je pro vás tím pravým řešením, pokud musíte zahřát a odstranit vodivé materiály. Ať už jde o automobilové díly nebo staré, zrezivělé šrouby: S indukční cívkou dokážete snadno a bezpečně odstranit vše, co má být odstraněno, aniž byste poškodili okolní díly!

precizní – ohřívá pouze vodivé materiály
bezpečné – šetří nevodivý materiál a nepoškozuje jej
praktické – pro ohřev již není zapotřebí otevřený plamen
pohodlné do ruky – přístroj lze snadno ovládat a přepravovat
všestranné – řeší problémy v nejrůznějších oblastech použití
Tento exkluzivní kousek Indukční ohřívač – 1500 je dostupný aktuálně tady a teď na našem webu ve známé rubrice příslušenství pro svařování! Podívejte se na podobné produkty z naší kategorie za příznivou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce MSW. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce MSW vám může nabídnout špičkové zboží.

Exkluzivní výrobek Indukční ohřívač - 1500 W - 6 topných spirál od výrobce s mnohaletou tradicí MSW jde sehnat na našich stránkách se slevou. Právě teď za cenu 10 990 Kč.