Hnětač těsta – 10 l – Royal Catering

Výkonný hnětač těsta s odnímatelnou mísou Ať v pizzerii, pekárně, kantýně nebo v restauraci. Univerzální hnětač těsta... více informací »
Hnětač těsta - 10 l - Royal Catering
21 990 Kč
DO OBCHODU »
Výkonný hnětač těsta s odnímatelnou mísou Ať v pizzerii, pekárně, kantýně nebo v restauraci. Univerzální hnětač těsta...

Výkonný hnětač těsta s odnímatelnou mísou Ať v pizzerii, pekárně, kantýně nebo v restauraci. Univerzální hnětač těsta RCPM-10,1B společnosti Royal Catering, expertů na vysoce kvalitní kuchyňská zařízení, je nepostradatelným pomocníkem pro důkladné míchání a hnětení těsta na pizzu, chléb, těstoviny, knedlíky nebo jiné potraviny. Urychlete pracovní procesy ve své provozovně, a ušetřete tak drahocenný čas i peníze.
všestranný – míchá a hněte až 5.5 kg mouky na pizzu, chléb, buchty, těstoviny atd.

účinný – třírychlostní motor o výkonu 650 W hněte bez problémů druhy těsta

jednoduchý – snadná obsluha pomocí spínače zap/vyp a ergonomické rukojeti
bezpečný – bezpečnostní víko umožňuje bezpečné přidávání přísad během provozu
vysoce kvalitní – robustní a snadno udržovatelná konstrukce z ušlechtilé oceli a hliníku Tento žádaný produkt Hnětač těsta – 10 l – Royal můžete pořídit právě teď tady na stránkách v oblíbené rubrice hnětače. Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu.

Zajímavý produkt Hnětač těsta - 10 l - Royal Catering od známého dodavatele Royal Catering snadno můžete pořídit online ve výprodejové akci! Cena od 21 990 Kč.