Fun pro Skate 21 Skateboard velký pro mládež Javorové dřevo Cool designy

Skejtujte jako profesionálové: fun pro Skate 21 skateboard je ideální pro děti a teenagery a je k dispozici ve dvou velikostech. Na délku měří jen 71... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Fun pro
1 599 Kč
DO OBCHODU »
Skejtujte jako profesionálové: fun pro Skate 21 skateboard je ideální pro děti a teenagery a je k dispozici ve dvou velikostech. Na délku měří jen 71...

Skejtujte jako profesionálové: fun pro Skate 21 skateboard je ideální pro děti a teenagery a je k dispozici ve dvou velikostech. Na délku měří jen 71 nebo 76 cm, takže není příliš velká pro rostoucí nadšence ježdění. Takto můžete mít své prkno plně pod kontrolou a snadno se naučit všechny moderní triky. Protiskluzový povrch vám nabízí nejlepší držení a bezpečnost. Aby se vám nová deska nekutálela pod nohama, má konkávní tvar – konce desky jsou mírně nakloněny vzhůru. Díky vysoce kvalitním kolečkům s tvrdostí 99a a kuličkovým ložiskům ABEC 9 můžete hladce jezdit po skateboardové ploše. Bezpečně a cool: se skateboardemfun fun pro Skate 21 můžeš jezdit na rampě jako pravý skate mistr.
Tento skvělý produkt Fun pro Skate 21 Skateboard velký pro mládež Javorové dřevo Cool designy lze nakoupit prostě na stránkách v sekci dětské koloběžky. Nyní můžete najít ostatní produkty z naší kategorie jednoduše online. Významná značka Fun pro prodává vysoce kvalitní sortiment Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete více kousků od značky Fun pro. Najdete je níže na této stránce.

Často hledaný výrobek Fun pro Skate 21 Skateboard velký pro mládež Javorové dřevo Cool designy od dodavatele s dlouholetou historií Fun pro máte možnost nakoupit nyní opravdu výhodně. Ceny již od 1 599 Kč.