Fun pro Skate 21 Skateboard malý pro děti javorové dřevo Cool designy

Bruslete jako profesionálové: fun pro Skate 21 skateboard je ideální pro děti a dospívající a je k dispozici ve dvou velikostech. Na délku měří... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Fun pro
1 599 Kč
DO OBCHODU »
Bruslete jako profesionálové: fun pro Skate 21 skateboard je ideální pro děti a dospívající a je k dispozici ve dvou velikostech. Na délku měří...

Bruslete jako profesionálové: fun pro Skate 21 skateboard je ideální pro děti a dospívající a je k dispozici ve dvou velikostech. Na délku měří pouze 71 nebo 76 cm, takže není příliš velká pro rostoucí nadšence bruslení. Díky tomu můžete mít prkno plně pod kontrolou a snadno se naučit všechny moderní triky. Protiskluzový povrch vám zajistí nejlepší přilnavost a bezpečnost. Aby se nové prkno nekutálelo pod nohama, má konkávní tvar – konce prkna jsou mírně nakloněné nahoru. Díky kvalitním kolečkům 99a a kuličkovým ložiskům ABEC 9 můžete na povrchu skateboardu jezdit hladce. Bezpečně a v pohodě: se skateboardem fun pro Skate 21 můžete jezdit na rampě jako opravdový skate mistr.Oblíbený a kvalitní kousek Fun pro Skate 21 Skateboard malý pro děti javorové dřevo Cool designy jde sehnat bezprostředně tady na stránkách umístěný v kategorii dětské koloběžky! Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této rubriky za báječnou cenu!

Neodolatelný kousek Fun pro Skate 21 Skateboard malý pro děti javorové dřevo Cool designy od přední společnosti Fun pro můžete najít v naší nabídce v akci! Zboží pořídíte teď u nás za 1 599 Kč.