Fun pro Mini Cruiser Skateboard Trickboard PP Board 100kg LED kolečka PU Tvrdost: 88A

Bruslete dál! Skateboard fun pro Mini Cruiser je ideální pro všechny věkové kategorie. Jak už název napovídá, prkno Mini Cruiser má malou... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Fun pro
1 399 Kč
DO OBCHODU »
Bruslete dál! Skateboard fun pro Mini Cruiser je ideální pro všechny věkové kategorie. Jak už název napovídá, prkno Mini Cruiser má malou...

Bruslete dál! Skateboard fun pro Mini Cruiser je ideální pro všechny věkové kategorie. Jak už název napovídá, prkno Mini Cruiser má malou standardní velikost přibližně 22 palců (cca 53 x 15 cm) a je vyrobeno z extrémně odolného PP plastu s příměsí skelných vláken. To znamená, že jej lze zatížit až 100 kg. Vaflový povrch zajišťuje nejlepší přilnavost. Stejně jako u všech našich desek používáme kuličková ložiska ABEC9 pro optimální převod energie na rychlost. Samotná kolečka jsou vyrobena z PU plastu s tvrdostí 88A. Speciální zvýraznění: s fun pro Mini Cruiser Trickboard získáte rovnou dvě sady koleček. Jedno s integrovaným dynamem a LED světly a jedno se zcela jednobarevnými koly. Pomocí nástrojů je můžete změnit v několika jednoduchých krocích. Cool a bezpečně: s vysoce kvalitním fun pro Mini Cruiser skateboardem můžete jezdit jako mistři skateboardingu. Kvalitní a levný výrobek lze pořídit ještě tady na webu ve známé sekci dětské koloběžky! Vyhledejte si ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu!

Hodně povedený výrobek Fun pro Mini Cruiser Skateboard Trickboard PP Board 100kg LED kolečka PU Tvrdost: 88A od skvělého a známého výrobce Fun pro jednoduše najdete u nás teď levně! Ve skvělé akci za 1 399 Kč.