Etiketovací stroj – 20 až 40 etiket / min

Rychlé označování lahví s etiketovacím strojem Vyrábíte krémy, lékařské masti nebo potraviny, jako jsou oleje nebo med, které chcete nabízet v... více informací »
Etiketovací stroj - 20 až 40 etiket / min
Značka: MSW
8 199 Kč
DO OBCHODU »
Rychlé označování lahví s etiketovacím strojem Vyrábíte krémy, lékařské masti nebo potraviny, jako jsou oleje nebo med, které chcete nabízet v...

Rychlé označování lahví s etiketovacím strojem Vyrábíte krémy, lékařské masti nebo potraviny, jako jsou oleje nebo med, které chcete nabízet v lahvích? Pak potřebujete etiketovací stroj, který lahve nebo nádoby označí. Poloautomatická etiketovačka lahví představuje snadno obsluhovatelný výrobní přístroj z potřeb pro průmysl, pomocí kterého lze připravené etikety nalepit na lahve během okamžiku.
rychlý – nalepuje až 40 etiket na lahve nebo kulaté nádoby
flexibilní – lze použít etikety o šířce 26 až 165 mm a délce 25 až 260 mm
přesný – odchylka při lepení pouhých ± 1 mm
robustní – pouzdro vyrobené z odolné hladké oceli
variabilní – lze označovat lahve o průměru 15 až 100 mmExkluzivní výrobek Etiketovací stroj – 20 můžete nakoupit bez obtíží tu na našem webu v oblíbené rubrice zařízení pro výrobu. Nyní si můžete koupit ještě jiné kousky ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu. Tato vyjímečná značka MSW vás obohatí o vynikající sortiment.

Vysoce kvalitní výrobek Etiketovací stroj - 20 až 40 etiket / min od odblíbeného výrobce MSW můžete pořídit u nás téměř zdarma. Aktuálně za 8 199 Kč.