KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Elektronická zátěž LCD 500 W 0–40 A programovatelný – Elektronické zátěže Stamos Soldering

Žádaný produkt Elektronická zátěž LCD 500 W 0–40 A programovatelný - Elektronické zátěže Stamos Soldering od značky s dlouholetou historií Stamos Soldering jde získat nyní opravdu levně. V současnosti pořídíte za cenu 21 990 Kč.
EAN: 4062859200662
Elektronická zátěž LCD 500 W 0–40 A programovatelný - Elektronické zátěže Stamos Soldering

Elektronická pájecí zátěž Stamos poskytuje spolehlivé výsledky měření v jednoduchých i složitých aplikacích. Využijte ji při zajišťování kvality i při vývoji nebo bezpečnosti výrobků. Jako rozhraní pro PC má jednotka připojení USB, RS232, GPIB a LAN.
 Elektronická zátěž poskytuje vysoce přesné stejnosměrné napájení s přesným rozlišením, kde máte k dispozici čtyři pracovní režimy CV/CC/CR/CP. Přístroj se ovládá pomocí přehledného ovládacího panelu, který je vybaven otočným ovladačem pro přesné nastavení napětí i proudu. Grafický displej LCD to také zobrazuje jako průběh. Data průběhů se ukládají prostřednictvím připojení U-Disk. Kromě toho máte k dispozici až 100 paměťových míst. 
 Čitelný LCD displej zobrazuje hodnoty proudu a napětí s přesností 0,1 mA a 0,1 mV. Napětí lze nastavit v rozmezí 0-150 V a proud lze regulovat v rozmezí 0-40 A. Díky 100 programovatelným paměťovým místům je obsluha velmi pohodlná. Pro přesnou regulaci nastavte zátěž podle konstantního napětí (CV), konstantního proudu (CC), konstantního zatěžovacího odporu (CR) nebo konstantního výkonu (CP). Používá se pro automatické testy, pro testování baterií nebo solárních panelů a pro testy OPP a OCP. Kromě toho nabízí funkce pro analýzu zkratu, monitorování proudu, paměť vypnutí a dálkový dotaz.
. Stejnosměrná elektrická zátěž je chráněna proti nadměrnému výkonu, teplotě, napětí a proudu. Abyste jej vždy bezpečně používali v každodenním provozu a plně využili výkon 500. W i v dynamickém režimu do 10 kHz.