KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Elektrodová svářečka 160 A LCD Hot Start Arc Force -rukojeť – Obloukové svářečky Stamos Germany

Diskontní kus Elektrodová svářečka 160 A LCD Hot Start Arc Force -rukojeť - Obloukové svářečky Stamos Germany od kvalitní společnosti Stamos Germany snadno můžete pořídit online trvale výhodně. Nyní za akční cenu 3 099 Kč.
EAN: 4062859002969
Elektrodová svářečka 160 A LCD Hot Start Arc Force -rukojeť - Obloukové svářečky Stamos Germany

Elektrodová svářečka S-MMA-160D značky Stamos Germany s technologií IGBT kombinuje vysoký výkon 160 A s kompaktní a pohodlnou konstrukcí. Vzhledem ke svým vlastnostem je svářečka vhodná nejen pro práci v dílnách či továrnách, ale také pro mobilní opravářské a údržbářské práce ve venkovním prostředí. Moderní elektrodová svářečka disponuje praktickými pracovními vlastnostmi, které vám umožní bez velké námahy provádět rychlé a bezpečné svary. Svařovací proud lze plynule nastavovat pomocí ovladače do 160 A a ovládat jej pomocí LCD displeje. Svařovací proud je regulován na 71 A pro pracovní cyklus 100 %. Ochranný plyn není nutný, proto je s touto svářečkou možné pracovat s velkou přesností také za nepříznivých podmínek, např. silného větru.
 Elektrodová svářečka disponuje funkcí Hot Start, která krátce po zahájení svařování automaticky dodává vyšší svářecí proud. Prostřednictvím tohoto „horkého startu“ je svarový spoj okamžitě optimálně zahřán, aby se elektroda nelepila a od začátku byly zajištěny stabilní a čisté výsledky. Další podporu při optimalizovaní svářecích výsledků zajišťují funkce Arc Force a Anti Stick. S funkcí Arc Force lze rovněž regulovat elektrický oblouk a přizpůsobit jej na svařovaný materiál a požadovanou tloušťku svaru. Funkce Anti Stick zabraňuje přehřátí a přilepení elektrody k svařovanému materiálu prostřednictvím vypnutí svařovacího proudu.
 Dlouhodobě správné fungování elektrodové svářečky zajišťuje vzduchové chlazení a ochrana proti přehřátí. Funkce VDR se stará o bezpečnost během MMA svařování, obzvláště pokud se svařuje ve vlhkém prostředí. Pro pohodlné přemisťování je zařízení vybaveno nosným popruhem. S tímto přístrojem lze snadno provádět instalace a údržbu zábradlí, schodišť, vrat a dveří, kontejnerů nebo jiných zařízení vyrobených z kovu. MMA svářečka svařuje materiály jako ocel, železo, litina, nikl, měď či hliník od tloušťky 2 mm.

Podobné zboží z kategorie Svářečky
Další zboží od výrobce Stamos Germany