Electronic-Star Sada bezdrátových mikrofonů se stativy, 2 VHF rádiové mikrofony, 2 stojany, černé

V této sadě se spojuje 2kanálový VHF mikrofonní systém od Auny se dvěma stativy ST-6 od Malone. Spolu nabízejí technický základ pro moderování,... více informací »
Electronic-Star Sada bezdrátových mikrofonů se stativy
2 597 Kč
DO OBCHODU »
V této sadě se spojuje 2kanálový VHF mikrofonní systém od Auny se dvěma stativy ST-6 od Malone. Spolu nabízejí technický základ pro moderování,...

V této sadě se spojuje 2kanálový VHF mikrofonní systém od Auny se dvěma stativy ST-6 od Malone. Spolu nabízejí technický základ pro moderování, karaoke oslavy, pěvecké vystoupení nebo prezentace před větším publikem.Všechny součásti se vyznačují vysokou uživatelskou přívětivostí, výstavbu systému a ovládání zvládne snadno i laik.Mikrofony nabízejí nejen čistý zvuk, ale i vysoký dosah přenosu signálu a dlouhou výdrž baterií. Nepříjemných přerušení během moderování se proto již nemusíte obávat.Oba trojnožné stojany zaručují stabilní stání s četnými možnostmi přizpůsobení pro každou výšku postavy.
Ve slevě produkt Electronic-Star Sada bezdrátových mikrofonů se stativy, 2 VHF rádiové mikrofony, 2 stojany, černé lze koupit pohodlně na webu zařazený v rubrice bezdrátové mikrofonní sety. Připravili jsme ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za akční cenu!

Designový produkt Electronic-Star Sada bezdrátových mikrofonů se stativy, 2 VHF rádiové mikrofony, 2 stojany, černé od značky s tradicí a dobrou pověstí Electronic-Star můžete pořídit právě nyní až neuvěřitelně levně. Výhodně za 2 597 Kč.