Electronic-Star Karaoke zařízení STAR-8, repro, bezdrátové mikrofony, 600W

Dobřenaladěný PA reproduktorový systém a aktivními 20 cm (8 ") reproduktory aUSB a SD porty pro přehrávání MP3.Výkon až do 600 W a dvojice... více informací »
Electronic-Star Karaoke zařízení STAR-8
5 098 Kč
DO OBCHODU »
Dobřenaladěný PA reproduktorový systém a aktivními 20 cm (8 ") reproduktory aUSB a SD porty pro přehrávání MP3.Výkon až do 600 W a dvojice...

Dobřenaladěný PA reproduktorový systém a aktivními 20 cm (8 „) reproduktory aUSB a SD porty pro přehrávání MP3.Výkon až do 600 W a dvojice bezdrátových mikrofonů se postarají o správnounáladu na Vaší party.Kompletní PA systém s reproduktory a mikrofony s dobrým dosahem.Karaoke set „Star-8“ Vám umožní odhalovat nové talenty v kruhu Vašichblízkých.Stačí připojit k proudu, nastavit mikrofony, zapnout a můžete se bavit.Kromě USB a SD vstupů pro přímé přehrávání MP3 má set k dispozici i cinch audiovstup pro připojení jiné zvukové techniky jako jsou např. PC, notebooky nebo CDpřehrávače.5-pásmový ekvalizér Vám umožní nastavovat zvuk dle Vašich požadavků aprostorových podmínek.Díky výkonu 600 W můžete tento set pohodlně využít při Vašich rodinnýchoslavách.Mikrofony s dosahem 80-100 m Vám zaručí dostatečně volný pohyb. Ve složení toho setu jednoznačně vyniká 20 cm (8 „) subwoofer.Rádi Vám sestavíme set dle Vašich představ a potřeb. Kvalitní a velmi žádaný produkt Electronic-Star Karaoke zařízení STAR-8, je k dostání již dnes tu na našem webu v kategorii ozvučení akcí a oslav! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbený dodavatel Electronic-Star dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od značky Electronic-Star. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Electronic-Star Karaoke zařízení STAR-8, repro, bezdrátové mikrofony, 600W od našeho výrobce Electronic-Star je k sehnání právě dnes za rozumné peníze. Aktuálně za 5 098 Kč.