Dvojitý kontaktní gril s trojitým kartáčem – sada – hladký – 2 x 1 800 W

Dvojitý kontaktní gril s kartáčem – silná dvojice, která se postará o maximální čistotu! Kvalitní dvojitý kontaktní gril RCKG-3600-F značky... více informací »
Dvojitý kontaktní gril s trojitým kartáčem - sada - hladký - 2 x 1 800 W
7 699 Kč
DO OBCHODU »
Dvojitý kontaktní gril s kartáčem – silná dvojice, která se postará o maximální čistotu! Kvalitní dvojitý kontaktní gril RCKG-3600-F značky...

Dvojitý kontaktní gril s kartáčem – silná dvojice, která se postará o maximální čistotu! Kvalitní dvojitý kontaktní gril RCKG-3600-F značky Royal Catering je profesionální zařízení pro restaurace, rychlé občerstvení, kavárny, cateringové služby, ale také pro domácnost. Grilovací desky s hladkým povrchem jsou ideální pro přípravu masa, ryb, zeleniny, hamburgerů nebo dokonce volských ok.
silný výkon – dvě 1 800wattová topná tělesa s teplotou 50 až 300 °C pro rychlé a optimální výsledky
efektivita – oboustranné grilování díky teplu shora a zespodu
všestranné použití – díky hladkému povrchu lze připravit širokou škálu specialit
snadná údržba – snadno se čistí díky materiálům, jako je ušlechtilá ocel a smaltovaná litina, jakož i misce na odkapávání tuku
bezpečnost – rukojeť kartáče o délce 26,5 cm chrání před popálením
čistota – spirála se štětinami z ušlechtilé oceli o délce 9 cm pro efektivní čištění Tento skvělý produkt můžete dostat jednoduše tu na našem webu zařazený v kategorii gastro grily. Nyní si můžete vybrat podobné výrobky ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na další prověřené produkty od výrobce Royal Catering. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Royal Catering nabízí top zboží.

Neodolatelný produkt Dvojitý kontaktní gril s trojitým kartáčem - sada - hladký - 2 x 1 800 W od našeho předního výrobce Royal Catering jednoduše můžete získat zrovna dnes za super cenu! Výhodně za 7 699 Kč.