Dvojitá elektrická grilovací deska s trojitým kartáčem – sada – 55 cm – hladká – 3 000 W

Přesvědčivé výsledky při grilování s elektrickým grilem blýskajícím se čistotou S elektrickou grilovací deskou RCEG-55 značky Royal Catering ze... více informací »
Dvojitá elektrická grilovací deska s trojitým kartáčem - sada - 55 cm - hladká - 3 000 W
5 799 Kč
DO OBCHODU »
Přesvědčivé výsledky při grilování s elektrickým grilem blýskajícím se čistotou S elektrickou grilovací deskou RCEG-55 značky Royal Catering ze...

Přesvědčivé výsledky při grilování s elektrickým grilem blýskajícím se čistotou S elektrickou grilovací deskou RCEG-55 značky Royal Catering ze sortimentu potřeb pro gastronomii můžete po celý rok hýčkat své hosty lahodnými a vydatnými grilovacími specialitami. Gril je ideální pro použití v komerčních kuchyních – od restaurací a rychlých občerstvení po pojízdné stánky. Kartáč na čištění grilu, který je součástí sady, zajišťuje prvotřídní a profesionální čistotu.
všestranné použití – ideální pro širokou škálu jídel, vhodný do restaurací, rychlého občerstvení, pojízdných stánků
perfektní výsledky – díky plně automatickému ovládání termostatu
efektivita – nastavitelné 3 000wattové topné těleso
snadná údržba – speciální vypouštěcí systém pro tuk a vyjímatelná přihrádka
čistota při práci – kartáč pro rychlé a efektivní čištění grilu Designový produkt Dvojitá elektrická grilovací deska s trojitým kartáčem najdete lehce u nás v oblíbené sekci elektrické grilovací desky! Nyní najdete zcela nové produkty z této známé kategorie z pohodlí domova!

Akční produkt Dvojitá elektrická grilovací deska s trojitým kartáčem - sada - 55 cm - hladká - 3 000 W od skvělého a známého výrobce Royal Catering snadno můžete pořídit zrovna za výprodejovou cenu! Právě nyní za 5 799 Kč.