Dveřní videotelefon – 2 monitory – displej 11 cm

S praktickým dveřním videotelefonem vždy uvidíte, kdo stojí u vašich dveří Zase někdo zvoní a vy nevíte, zda máte otevřít?... více informací »
Dveřní videotelefon - 2 monitory - displej 11 cm
Značka: Stamony
4 199 Kč
DO OBCHODU »
S praktickým dveřním videotelefonem vždy uvidíte, kdo stojí u vašich dveří Zase někdo zvoní a vy nevíte, zda máte otevřít?...

S praktickým dveřním videotelefonem vždy uvidíte, kdo stojí u vašich dveří Zase někdo zvoní a vy nevíte, zda máte otevřít? Co když je to opět nějaký podomní obchodník nebo „falešný policista“? Nebo jsou vaše děti samy doma a před dveřmi se nachází neznámá osoba? Díky modernímu dveřnímu videotelefonu ST-VP-100 od společnosti Stamony, experta na vysoce kvalitní bezpečnostní technologie, zjistíte vždy zcela přesně, kdo právě zvoní.
Kvalitní a levný kousek Dveřní videotelefon – 2 můžete pořídit aktuálně tu na našem webu v rubrice bezpečnostní technika. Nyní koupíte ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu!

Velmi oblíbený výrobek Dveřní videotelefon - 2 monitory - displej 11 cm od výrobce s dlouholetou historií Stamony je dostupný v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Akční cena již od 4 199 Kč.