DURAMAXX Carry Grey, cyklovozík, ruční vozík, max. nosnost 20 kg, černá a šedá

DURAMAXX Carry Grey přináší konec namáhavým nákupům nebo nešení na výletech. Přiložené upevňovací svorky zajišťují jednoduché připojení... více informací »
DURAMAXX Carry Grey
Značka: DURAMAXX
4 799 Kč
DO OBCHODU »
DURAMAXX Carry Grey přináší konec namáhavým nákupům nebo nešení na výletech. Přiložené upevňovací svorky zajišťují jednoduché připojení...

DURAMAXX Carry Grey přináší konec namáhavým nákupům nebo nešení na výletech. Přiložené upevňovací svorky zajišťují jednoduché připojení ke kolu, velká taška nabízí dostatek úložného prostoru. Je snadné ji odpojit, což je velmi flexibilní. Obsahuje také boční rukojeť na jednoduché nošení v ruce. Pokud necháte kolo doma, můžete s sebou vzít DURAMAXX Carry Grey: po odpojení od kola se stává ručním paletovým vozíkem, který díky kovové konstrukci a max. zatížení 20 kg je velmi robustní a lehce stačí k velkému nákupu. Při odpojování vaku můžete na ocelovou konstrukci přiložit těžké zatížení pomocí popruhů. 12″ kola zajišťují pohodlný chod vozíku i na nerovných plochách. Stojan na kovové konstrukci usnadňuje vozík stojící na ulici nebo na louce. Zip na obvodovém vaku zajišťuje jednoduché vkládání a vykládání věcí a chrání je před deštěm. Mnoho výhod DURAMAXX Carry Grey Bicycle Maker z něj činí mimořádně praktického asistenta v domácí a silniční dopravě. Dostupné barvy: černá a červená (10031719), černá a bílá (10031718) Diskontní výrobek DURAMAXX Carry Grey, cyklovozík, ruční vozík, max. nosnost 20 máte možnost koupit aktuálně tu na našem webu umístěný v sekci cyklistika! Připravili jsme pro vás ještě další produkty z této sekce za internetové ceny. Značka DURAMAXX pro své zákazníky poskytuje kvalitní sortiment Však to vidíte sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele DURAMAXX. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus DURAMAXX Carry Grey, cyklovozík, ruční vozík, max. nosnost 20 kg, černá a šedá od skvělého výrobce DURAMAXX jednoduše naleznete na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny již od 4 799 Kč.