Dřezová skříň – 1 dřez – Royal Catering – ušlechtilá ocel – 400 x 400 x 240 mm

Extra hluboká dřezový stůl se spodní skříňkou a ochranou proti postříkání stěny. Dřezová skříň RC-IKS09 značky Royal... více informací »
Dřezová skříň - 1 dřez - Royal Catering - ušlechtilá ocel - 400 x 400 x 240 mm
15 990 Kč
DO OBCHODU »
Extra hluboká dřezový stůl se spodní skříňkou a ochranou proti postříkání stěny. Dřezová skříň RC-IKS09 značky Royal...

Extra hluboká dřezový stůl se spodní skříňkou a ochranou proti postříkání stěny. Dřezová skříň RC-IKS09 značky Royal Catering je ideálním řešením pro velké kuchyně, restaurace nebo školy, nemocnice a laboratoře. Robustní spodní skříň je vyrobena kompletně z ušlechtilé oceli a přesvědčí vás svou promyšlenou konstrukcí.
efektivní – mycí stůl se spodní skříňkou a posuvnými dveřmi pro více úložného prostoru dokonce i ve stísněných prostorech
dlouhá životnost – díky výrobě z ušlechtilé oceli je dřezová skříň mimořádně odolná vůči rzi a extrémně robustní

flexibilní – o {{feet_adjustment_631_temp}} mm výškově nastavitelné nohy pro bezpečné ustavení

čisté pracovní místo – zvýšená hrana na zadní straně skříně (100 mm) chrání stěnu před postříkáním

příslušenství – montážní materiál je součástí dodávky
Kvalitní produkt Dřezová skříň – 1 dřez – Royal Catering – ušlechtilá ocel – 400 x 400 x 240 mm lze pořídit již dnes na našich stránkách v rubrice dřezové skříňky. Prozkoumejte parádní produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další prověřené zboží od dodavatele Royal Catering. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Dřezová skříň - 1 dřez - Royal Catering - ušlechtilá ocel - 400 x 400 x 240 mm od výrobce Royal Catering snadno můžete získat zde nyní opravdu výhodně! Nyní pořídíte za 15 990 Kč.