Chodítko a vozík 2 v 1 – stříbrné – 136 kg

Chodítko a vozík 2 v 1 - stříbrné - 136 kg Chodítko a vozík 2 v 1 UNI_ROLL_03 je spolehlivá pomůcka při chůzi a zároveň... více informací »
Chodítko a vozík 2 v 1 - stříbrné - 136 kg
Značka: Uniprodo
4 899 Kč
DO OBCHODU »
Chodítko a vozík 2 v 1 - stříbrné - 136 kg Chodítko a vozík 2 v 1 UNI_ROLL_03 je spolehlivá pomůcka při chůzi a zároveň...

Chodítko a vozík 2 v 1 – stříbrné – 136 kg Chodítko a vozík 2 v 1 UNI_ROLL_03 je spolehlivá pomůcka při chůzi a zároveň vozík, kterým může pohybovat druhá osoba. Lze jej tak používat velmi flexibilně. Velice snadno se s ním zatáčí, takže zvládne všechny běžné, každodenní situace. Materiály, z nichž je vyrobeno, jsou pevné a vhodné pro venkovní použití. Toto čtyřkolové chodítko a vozík v jednom, které Vám bude oporou při cestování a výletech, lze i snadno přepravovat ve složeném stavu.
flexibilní použití jako chodítko nebo jako vozík
velká kolečka z termoplastické gumy s lehkým chodem pro pohodlnou jízdu
nosnost 136 kg a možnost nastavení výšky do 98 cm
praktické díky nízké hmotnosti a opěradlu, sedáku a držáku na hůl
praktická nákupní taška s odrazkou pro ještě větší bezpečnost
jednoduchý skládací mechanismus pro snadné skladování a přepravu Akční a ve slevě produkt Chodítko a vozík 2 v můžete pořídit již dnes na stránkách umístěný v kategorii chodítka. Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této populární rubriky snadno online! Přední značka Uniprodo představuje vynikající produkty

Tento kvalitní a levný produkt Chodítko a vozík 2 v 1 - stříbrné - 136 kg od populární značky Uniprodo lze zakoupit ještě dnes levně. Zboží pořídíte teď u nás za 4 899 Kč.