Casa Chic Wembley Nástěnné zrcadlo z pravého dřeva obdélníkové 140 x 75 cm

Exkluzivní nástěnné zrcadlo Wembley od Casa Chick by blumfeldt dodá každému pokoji luxusní nádech rokoka. Umělecké ornamenty lemují celý rám... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
5 099 Kč
DO OBCHODU »
Exkluzivní nástěnné zrcadlo Wembley od Casa Chick by blumfeldt dodá každému pokoji luxusní nádech rokoka. Umělecké ornamenty lemují celý rám...

Exkluzivní nástěnné zrcadlo Wembley od Casa Chick by blumfeldt dodá každému pokoji luxusní nádech rokoka. Umělecké ornamenty lemují celý rám zrcadla – díky svým jemným tvarům a liniím působí nenápadně bohatě a jsou krásným detailem pro všechny milovníky antických epoch. Elegantní zrcadlo je díky svým rozměrům ideální do vstupní haly, obývacího pokoje, ale i do ložnice nebo šatny ve vaší domácnosti. Můžete ji zavěsit na šířku nebo na výšku. Můžete ji také použít ve svislé poloze jako dekoraci do pokoje. Na zadní straně jsou již k dispozici příslušné závěsy pro bezpečnou montáž na stěnu. Vysoce kvalitní zrcadlové sklo o tloušťce 4 mm poskytuje realistický odraz. Sklo má kónicky broušené hrany, které důmyslně zdůrazňují exkluzivitu zrcadla .Realistický zrcadlový obraz v krásném rámu: Nástěnné zrcadlo Wembley od Casa Chic by blumfeldt kombinuje starožitný design s funkčností. Tento unikátní výrobek můžete sehnat lehce tu na našich stránkách v kategorii ! Mrkněte na ještě ostatní kousky z této populární rubriky za výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Casa Chic. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka Casa Chic dlouhodobě prodává skvělé výrobky.

Velmi prodávaný výrobek Casa Chic Wembley Nástěnné zrcadlo z pravého dřeva obdélníkové 140 x 75 cm od výrobce se skvělou pověstí Casa Chic jednoduše můžete sehnat teď za skvělou cenu. Nyní pořídíte za 5 099 Kč.