Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
3 399 Kč
DO OBCHODU »
Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z...

Nástěnné zrcadlo Watford z kolekce Casa Chic by blumfeldt je inspirováno světly a leskem Hollywoodu a dodá vašemu interiéru luxusní kouzlo. Rám z drobných skleněných dlaždic s mozaikovým efektem vytváří úchvatnou hru světla a odrazů. Toto moderní, oslnivé zrcadlo s akcentem je dokonalým designovým prvkem na stěnu v obývacím pokoji, ložnici nebo na chodbě a lze jej použít i jako toaletní zrcadlo. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a nabízí křišťálově čistý odraz bez zkreslení.Oslnivá elegance pro váš domov: zrcadlo Watford od Casa Chic by blumfeldt.
Výjimečný produkt Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady můžete koupit rovnou tu na našich stránkách umístěný v rubrice ! Vyhledejte si ještě další produkty z této sekce za výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další prověřené kousky od značky Casa Chic. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Casa Chic má top výrobky

Vynikající produkt Casa Chic Watford Nástěnné zrcadlo 90 x 60 cm Pravé dřevo Skleněné obklady s mozaikovým efektem od známého předního výrobce Casa Chic pořídíte zde se slevou! Právě teď jen za 3 399 Kč.