Casa Chic Queensway 60, nástěnné hodiny, kovový rám, tichý chod, Ø 60 cm

Nástěnné hodiny Qeensway od Casa Chic by blumfeldt s římskými číslicemi dodají každému interiéru mimořádně příjemnou atmosféru Díky... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
1 199 Kč
DO OBCHODU »
Nástěnné hodiny Qeensway od Casa Chic by blumfeldt s římskými číslicemi dodají každému interiéru mimořádně příjemnou atmosféru Díky...

Nástěnné hodiny Qeensway od Casa Chic by blumfeldt s římskými číslicemi dodají každému interiéru mimořádně příjemnou atmosféru Díky elegantnímu kovovému rámu s ručičkami ve vintage stylu se hodí do každé místnosti, od obývacího pokoje přes kancelář až po útulnou kavárnu nebo restauraci. Kvalitní strojek Quarz a lehké kovové ručičky umožňují přesné a tiché měření času. Díky absenci tikání jsou hodiny ideální pro použití v ložnici. Stylové, tiché a přesné hodiny: Nástěnné hodiny Queensway od Casa Chick by blumfeldt.
Tento akční produkt Casa Chic Queensway 60, nástěnné hodiny, kovový rám, tichý chod, Ø 60 cm lze sehnat mimo jiné tady u nás v oblíbené sekci . Máme pro vás ještě ostatní kusy ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu.

Kvalitní a levný produkt Casa Chic Queensway 60, nástěnné hodiny, kovový rám, tichý chod, Ø 60 cm od společnosti s úžasnou pověstí Casa Chic k dostání zrovna dneska za skvělou cenu! Nabídka od 1 199 Kč.