Casa Chic Lancaster, rám na obrázky, obdélníkový, fotky 17 x 12 cm, pasparta, dřevo

Každý rámeček je jedinečný: fotorámeček Lancaster by Casa Chic by blumfeldt je ručně vyrobený z kvalitního borovicového dřeva v Shabby-Chic-Look... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
399 Kč
DO OBCHODU »
Každý rámeček je jedinečný: fotorámeček Lancaster by Casa Chic by blumfeldt je ručně vyrobený z kvalitního borovicového dřeva v Shabby-Chic-Look...

Každý rámeček je jedinečný: fotorámeček Lancaster by Casa Chic by blumfeldt je ručně vyrobený z kvalitního borovicového dřeva v Shabby-Chic-Look a krásně zobrazí vaše fotografie a obrázky na výšku i na šířku. Buďte flexibilní a vytvořte si krásné nástěnné koláže nebo naaranžujte své oblíbené fotografie na příborník nebo poličku. Přiložená pasparta ponechává výběr vhodné části obrázku na vás. Jednoduchý profil rámu a přední strana z pravého skla poskytují eleganci a nejlepší ochranu.Pro domov plný krásných vzpomínek: obrazový rám Lancaster od Casa Chic by blumfeldt dovedně prezentuje výjimečné okamžiky. Unikátní a žádaný produkt Casa Chic Lancaster, rám na obrázky, obdélníkový, fotky 17 x 12 můžete pořídit snadno na webu umístěný v rubrice . Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od značky Casa Chic. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Casa Chic Lancaster, rám na obrázky, obdélníkový, fotky 17 x 12 cm, pasparta, dřevo od spolehlivého výrobce Casa Chic získáte bezpečně online za rozumné peníze! Cena již od 399 Kč.