Casa Chic Ipswich Nástěnné zrcadlo s masivním dřevěným rámem Obdélníkový 53 x 42 cm

Nástěnné zrcadlo Ipswich od Casa Chic by blumfeldt zaujme rámem z masivního dřeva ve venkovském stylu, který vytvoří výrazný stylový prvek v... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
1 599 Kč
DO OBCHODU »
Nástěnné zrcadlo Ipswich od Casa Chic by blumfeldt zaujme rámem z masivního dřeva ve venkovském stylu, který vytvoří výrazný stylový prvek v...

Nástěnné zrcadlo Ipswich od Casa Chic by blumfeldt zaujme rámem z masivního dřeva ve venkovském stylu, který vytvoří výrazný stylový prvek v každé místnosti. Zkosené hrany dodají vašemu domovu rafinovaný nádech. To znamená, že vždy vykreslí dokonalý obraz, a to nejen ve formátu na výšku, ale i na šířku. Zrcadlo s fazetovým výřezem a rozměry 53 x 42 cm je vhodné zejména do obývacího pokoje, koupelny, ložnice nebo předsíně. Okouzlující doplněk do vašeho domova: nástěnné zrcadlo Ipswich od společnosti Casa Chic by blumfeldt. Oblíbený produkt je k dispozici ještě tady na našich stránkách ve známé kategorii ! Vyhledejte si kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Známá značka Casa Chic vám představuje prvotřídní výrobky Přesvědčte se sami.

Povedený výrobek Casa Chic Ipswich Nástěnné zrcadlo s masivním dřevěným rámem Obdélníkový 53 x 42 cm od spolehlivého výrobce Casa Chic k dostání tady nyní se slevou! Zrovna nyní za cenu 1 599 Kč.