Casa Chic Fournier Nástěnné zrcadlo s kovovým rámem kulaté Ø 40 cm

Nástěnné zrcadlo Fournier od Casa Chic by blumfeldt s elegantním kovovým rámem obohatí všechny vaše místnosti. Zazáří jako dekorativní prvek v... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
1 199 Kč
DO OBCHODU »
Nástěnné zrcadlo Fournier od Casa Chic by blumfeldt s elegantním kovovým rámem obohatí všechny vaše místnosti. Zazáří jako dekorativní prvek v...

Nástěnné zrcadlo Fournier od Casa Chic by blumfeldt s elegantním kovovým rámem obohatí všechny vaše místnosti. Zazáří jako dekorativní prvek v obývacím pokoji a vstupní hale, stejně jako v ložnici a koupelně. Rám je pozinkovaný a práškově lakovaný, takže jej lze bezpečně zavěsit i ve vlhkých prostorách. Její kulatý, nadčasový design pro zavěšení na stěnu je skutečným lákadlem pro oči. Nenápadné, jednoduché a elegantní: nástěnné zrcadlo Fournier od Casa Chic by blumfeldt. Oblíbený a akční produkt je k sehnání prostě na našem webu v sekci . Prozkoumejte zlevněné výrobky z této populární rubriky za outletovou cenu.

Často hledaný produkt Casa Chic Fournier Nástěnné zrcadlo s kovovým rámem kulaté Ø 40 cm od skvělého a známého výrobce Casa Chic jednoduše můžete najít tady a teď za super peníze! Aktuálně v akci od 1 199 Kč.