Casa Chic Fournier Nástěnné zrcadlo s kovovým rámem kulaté 58,8 x 58,8 cm

Nástěnné zrcadlo Fournier od Casa Chic by blumfeldt s elegantním kovovým rámem obohatí všechny vaše místnosti. Zazáří jako dekorativní prvek v... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
1 699 Kč
DO OBCHODU »
Nástěnné zrcadlo Fournier od Casa Chic by blumfeldt s elegantním kovovým rámem obohatí všechny vaše místnosti. Zazáří jako dekorativní prvek v...

Nástěnné zrcadlo Fournier od Casa Chic by blumfeldt s elegantním kovovým rámem obohatí všechny vaše místnosti. Zazáří jako dekorativní prvek v obývacím pokoji a vstupní hale, stejně jako v ložnici a koupelně. Rám je pozinkovaný a práškově lakovaný, takže jej lze bezpečně zavěsit i ve vlhkých prostorách. Její kulatý, nadčasový design pro zavěšení na stěnu je skutečným lákadlem pro oči. Nenápadné, jednoduché a elegantní: nástěnné zrcadlo Fournier od Casa Chic by blumfeldt. Tento vynikající produkt máte možnost sehnat jednoduše tu na stránkách umístěný v sekci ! Nyní najdete oblíbené produkty z této populární sekce jednoduše online! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další produkty od dodavatele Casa Chic. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Casa Chic Fournier Nástěnné zrcadlo s kovovým rámem kulaté 58,8 x 58,8 cm od značky se zárukou kvality Casa Chic je k dostání momentálně na webu za nejnižší cenu. Právě nyní za skvělou cenu 1 699 Kč.