Casa Chic Croxley Nástěnné zrcadlo v kovovém rámu obdélníkové 90 x 60 cm

Nástěnné zrcadlo Croxley od Casa Chic by blumfeldt s kovovým rámem s práškovým nástřikem obohatí každou místnost svým kvalitním vzhledem a lze... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
2 299 Kč
DO OBCHODU »
Nástěnné zrcadlo Croxley od Casa Chic by blumfeldt s kovovým rámem s práškovým nástřikem obohatí každou místnost svým kvalitním vzhledem a lze...

Nástěnné zrcadlo Croxley od Casa Chic by blumfeldt s kovovým rámem s práškovým nástřikem obohatí každou místnost svým kvalitním vzhledem a lze jej namontovat na výšku i na šířku. Díky svým rozměrům 90 x 60 cm a pozinkovanému rámu je odolný proti vlhkosti a kromě koupelny je vhodný zejména pro použití v obývacím pokoji, ložnici nebo předsíni. Štíhlý kovový rám pro maximální eleganci: nástěnné zrcadlo Croxley od Casa Chic by blumfeldt.Super produkt Casa Chic Croxley Nástěnné zrcadlo v kovovém lze nakoupit prostě tady u nás v populární kategorii . Máme pro vás ještě podobné produkty z této rubriky za akční cenu! Přední dodavatel Casa Chic dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky. Udělejte si radost!

Tento kvalitní produkt Casa Chic Croxley Nástěnné zrcadlo v kovovém rámu obdélníkové 90 x 60 cm od společnosti s výborným jménem Casa Chic snadno můžete pořídit v aktuální nabídce za výhodnou cenu! Právě teď jen za 2 299 Kč.