Casa Chic Camden, rám na obraz, 23 x 23 cm a 10 x 10 cm, pasparta, pravé dřevo

Zvláštní hloubka pro vaše obrázky! Ručně vyrobený rám na obraz Camden od Casa Chic by blumfeldt z pravého dřeva lze použít jako stojan nebo k... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
599 Kč
DO OBCHODU »
Zvláštní hloubka pro vaše obrázky! Ručně vyrobený rám na obraz Camden od Casa Chic by blumfeldt z pravého dřeva lze použít jako stojan nebo k...

Zvláštní hloubka pro vaše obrázky! Ručně vyrobený rám na obraz Camden od Casa Chic by blumfeldt z pravého dřeva lze použít jako stojan nebo k montáži na zeď. Díky své hloubce je ideální pro zobrazování 3D objektů. Kromě rámu na fotografie o rozměrech 23 x 23 cm umožňuje pasparta o rozměrech 10 x 10 cm mimořádně působivou prezentaci i menších předmětů. Sklo rámečku je vyrobeno z pravého skla, a tím umocňuje ušlechtilý vzhled profilu rámečku o rozměrech 4,5 x 2 cm. Kvalitní kousek lze získat také tu na našem webu v oblíbené kategorii . Pořiďte si ostatní produkty ve zmiňované rubrice za super peníze!

Tento designový produkt Casa Chic Camden, rám na obraz, 23 x 23 cm a 10 x 10 cm, pasparta, pravé dřevo s osvědčenou značkou Casa Chic získáte na našich stránkách teď za báječnou cenu. Ve skvělé akci za 599 Kč.