Casa Chic Berwick, rám na obrázky, obdélníkový, fotografie DIN A4, pasparta, sklo

Rámy na obrazyBerwick by Casa Chic by blumfeldt vnese do vašeho domova novou eleganci. Šikovně prezentujte své oblíbené fotografie - s paspartou nebo... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
699 Kč
DO OBCHODU »
Rámy na obrazyBerwick by Casa Chic by blumfeldt vnese do vašeho domova novou eleganci. Šikovně prezentujte své oblíbené fotografie - s paspartou nebo...

Rámy na obrazyBerwick by Casa Chic by blumfeldt vnese do vašeho domova novou eleganci. Šikovně prezentujte své oblíbené fotografie – s paspartou nebo bez ní: jako stojan na výšku nebo na šířku nebo jako klasický nástěnný rám. Za skleněnou tabulí je každý obrázek poutavý. Vysoce kvalitní držák na zadní straně umožňuje velmi snadné vkládání nebo výměnu obrázků. Každý den vám vykouzlí úsměv na tváři: ve stylových fotorámečcích Berwick najdou vaše vzpomínky krásný domov. Zajímavý produkt lze koupit aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii ! Pořiďte si parádní produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Věhlasná značka Casa Chic pro své zákazníky poskytuje vynikající zboží.

Akční produkt Casa Chic Berwick, rám na obrázky, obdélníkový, fotografie DIN A4, pasparta, sklo od výrobce Casa Chic jde získat na našich stránkách nyní trvale výhodně. Akční ceny od 699 Kč.