Casa Chic Arsenal, nástěnné zrcadlo, pravé dřevo, obdélníkový tvar 90 x 60 cm

Nástěnné zrcadlo Arsenal od Casa Chic by blumfeldt z pravého dřeva dodá hloubku a jas každé místnosti a lze jej namontovat na výšku i na šířku.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Casa Chic
2 099 Kč
DO OBCHODU »
Nástěnné zrcadlo Arsenal od Casa Chic by blumfeldt z pravého dřeva dodá hloubku a jas každé místnosti a lze jej namontovat na výšku i na šířku....

Nástěnné zrcadlo Arsenal od Casa Chic by blumfeldt z pravého dřeva dodá hloubku a jas každé místnosti a lze jej namontovat na výšku i na šířku. S rozměry 90 x 60 cm je vhodný zejména do obývacího pokoje, koupelny, ložnice nebo i do předsíně. Zrcadlo vypadá dobře nejen zavěšené, ale i položené na podlaze.Jednoduchá a kvalitní elegance pro váš domov: nástěnné zrcadlo Arsenal od Casa Chic by blumfeldt.
Super výrobek Casa Chic Arsenal, nástěnné zrcadlo, pravé dřevo, obdélníkový tvar 90 x 60 cm naleznete přímo tady u nás v kategorii ! Máme pro vás akční kusy z této známé sekce za výprodejovou cenu! Věhlasný výrobce Casa Chic vás obohatí o skvělé produkty A to ještě není vše! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Casa Chic. Najdete je níže na této stránce.

Povedený produkt Casa Chic Arsenal, nástěnné zrcadlo, pravé dřevo, obdélníkový tvar 90 x 60 cm od odblíbeného výrobce Casa Chic snadno najdete právě teď v naší nabídce levně! Právě nyní za 2 099 Kč.