Capital Sports Reni, hi temp gumový kotouč, 50,4 mm, hliníkové jádro, guma, 2x 25 kg

Tyto hi temp gumové kotouče CAPITAL SPORTS jsou tvým partnerem během tréninku s činkami. Kotouče jsou lisované za vysoké teploty z recyklované... více informací »
Capital Sports Reni
4 899 Kč
DO OBCHODU »
Tyto hi temp gumové kotouče CAPITAL SPORTS jsou tvým partnerem během tréninku s činkami. Kotouče jsou lisované za vysoké teploty z recyklované...

Tyto hi temp gumové kotouče CAPITAL SPORTS jsou tvým partnerem během tréninku s činkami. Kotouče jsou lisované za vysoké teploty z recyklované pryže, mají otvor o průměru 50,4 mm a každé obouruční čince nebo olympijské tyči propůjčí požadovanou hmotnost. Jádro z hliníku jim dává extrémně vysokou odolnost proti nárazu a umožňuje hladké klouzání hmotnostních závaží na tyči.Hi temp gumové kotouče CAPITAL SPORTS jsou extrémně robustní. Jejich hliníkové objímky a pružný gumový materiál je činí obzvláště vhodnými pro cviky odhození činky, protože ani podlaha, ani kotouč nebudou poškozeny nárazem. Protože s jedním kotoučovým závažím nelze začínat, dodává CAPITAL SPORTS hi temp gumové kotouče v páru. Takže domácí posilovnu nebo stojan lze rychle vybavit všemi požadovanými závažími.Dostupné hmotnosti: 25 kg, 5 kg (produkt 10030199), 10 kg (produkt 10030200), 15 kg (produkt 60001567), 20 kg (produkt 60001568)Unikátní a žádaný produkt Capital Sports Reni, hi temp gumový kotouč, 50,4 mm, hliníkové jádro, guma, 2x 25 kg lze pořídit již dnes tu na našich stránkách ve známé kategorii posilovací pomůcky! Připravili jsme pro vás parádní výrobky z této oblíbené sekce v bezva akci.

Designový produkt Capital Sports Reni, hi temp gumový kotouč, 50,4 mm, hliníkové jádro, guma, 2x 25 kg od společnosti s úžasnou pověstí Capital Sports jednoduše seženete na našich stránkách nyní napořád výhodně. Nabídky již od 4 899 Kč.