Capital Sports Mokulau Yoga Board, nafukovací paddleboard, sada SUP prken, Cruiser

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Kipu Allrounder Tandem by Capital... více informací »
Produkt bez obrázku
16 599 Kč
DO OBCHODU »
Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Kipu Allrounder Tandem by Capital...

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Kipu Allrounder Tandem by Capital Sports nabízí vysoce kvalitní kompletní vybavení pro rozsáhlé výlety ve stoje na jezerech, řekách a světových mořích. Je mimořádně široký pro větší stabilitu na vodě, takže můžete cvičit jógu na vodě nebo vzít svého čtyřnohého přítele na procházku.Nafukovací prkno SUP board je díky svému cruiser tvaru ideální pro začátečníky i pokročilé. Pásek na nohy s vodítkem a pět úchytů na desce zajišťují velkou bezpečnost. Prkno vám tak neujede, ani když jste v rychlejších vodách. Exkluzivní paddleboard je rychlý, obratný a velmi snadno se s ním manipuluje: ve vhodném batohu ho snadno dopravíte k vodě, během několika minut ho nafouknete přiloženou vzduchovou pumpou a sportovní zábava může začít. Lehké teleskopické pádlo ze skelných vláken lze nastavit podle velikosti postavy: Krátké pádlo pro sezení nebo klečení, abyste získali bezpečí na prkně, a dlouhé pádlo pro stání. Díky nosným popruhům si s sebou na cesty můžete vzít i lehká zavazadla, například zásoby. Technologie DropStitch umožňuje nafouknout prkno SUP až na 15 PSI, což mu dodává velkou stabilitu a usnadňuje udržení rovnováhy. Zvláště zajímavý je akční nástavec na přední straně desky. Lze k němu bezpečně připevnit chytrý telefon nebo kameru, například pro záznam vašich výprav, poslech hudby nebo třeba sledování online fitness kurzu.Užívejte si svět z vody: S Capital Sports Kipu Allrounder 330 Capital Sports trénujete celé tělo a objevujete města, řeky a jezera z nové perspektivy.Při používání tohoto výrobku dodržujte místní předpisy o bezpečnosti na vodních cestách a ve vodě.

Nejprodávanější produkt Capital Sports Mokulau Yoga Board, nafukovací paddleboard, sada SUP prken, Cruiser od dodavatele zboží Capital Sports máte možnost sehnat zrovna skutečně levně! Aktuálně za 16 599 Kč.