Capital Sports Mamao Touring Board, nafukovací paddleboard, SUP Board Set, touring

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Mokulau Allrounder Tandem by Capital... více informací »
Produkt bez obrázku
17 799 Kč
DO OBCHODU »
Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Mokulau Allrounder Tandem by Capital...

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Mokulau Allrounder Tandem by Capital Sports nabízí vysoce kvalitní kompletní vybavení pro rozsáhlé výlety ve stoje na jezerech, řekách a světových mořích. Dlouhý a úzký tvar turistického prkna zajišťuje menší odpor vody a vyšší rychlost – ideální pro začátečníky i pokročilé vodáky na dlouhé pádlování a výlety.Pásek na nohy s vodítkem a pět úchytů na desce zajišťují velkou bezpečnost. Prkno vám tak neujede, ani když jste v rychlejších vodách. Paddleboard je rychlý a velmi snadno se s ním manipuluje: ve vhodném batohu ho snadno přepravíte k vodě. Tam ji za necelých deset minut nafouknete přiloženou dvoutaktní vzduchovou pumpou a sportovní zábava může začít. Lehké teleskopické pádlo ze skelných vláken lze nastavit podle velikosti postavy: Krátké pádlo pro sezení nebo klečení, abyste získali bezpečí na prkně, a dlouhé pádlo pro stání. Díky nosným popruhům si s sebou na cesty můžete vzít i lehká zavazadla, například zásoby. Díky superstabilní technologii DropStitch můžete SUP prkno nafouknout na optimální vnitřní tlak 15 PSI. Díky tomu je mimořádně stabilní a snadno se vyvažuje. Zvláště zajímavý je akční nástavec na přední straně desky. Lze k němu bezpečně připevnit chytrý telefon nebo kameru, například pro záznam vašich výprav, poslech hudby nebo třeba sledování online fitness kurzu.Užívejte si svět z vody: S Stand Up Paddleboard Mamao Touring Board 330 Capital Sports trénujete celé tělo a objevujete města, řeky a jezera z nové perspektivy.Při používání tohoto výrobku dodržujte místní předpisy o bezpečnosti na vodních cestách a ve vodě.
Tento diskontní produkt můžete nakoupit ještě na webu ve známé rubrice paddleboardy. Nyní získáte akční kusy ze zmíněné kategorie v bezva akci! Přední výrobce Capital Sports může nabídnout top produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další produkty značky Capital Sports. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Capital Sports Mamao Touring Board, nafukovací paddleboard, SUP Board Set, touring od dodavatele s dobrým jménem Capital Sports pohodlně získáte již dnes za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 17 799 Kč.