BoarderKING Indoorboard Classic, balanční deska, podložka, válec, dřevo/korek, červená

Naskoč na vlnu! S balanční deskou BoarderKING Indoorboard Classic můžeš jezdit na vlnách přímo ve svém obýváku a trénovat nejen své svaly... více informací »
BoarderKING Indoorboard Classic
Značka: BoarderKING
3 599 Kč
DO OBCHODU »
Naskoč na vlnu! S balanční deskou BoarderKING Indoorboard Classic můžeš jezdit na vlnách přímo ve svém obýváku a trénovat nejen své svaly...

Naskoč na vlnu! S balanční deskou BoarderKING Indoorboard Classic můžeš jezdit na vlnách přímo ve svém obýváku a trénovat nejen své svaly tělesného středu, ale i rovnováhu.Znovuobjevená klasika. Deska trickboard BoarderKING Indoorboard Classic s rozměry 27 x 75 cm připomíná tvar surfového prkna a pomůže ti s mnoha cvičebními možnostmi při budování svalů a při tréninku rovnováhy i koordinace. Deska tě dostane do formy a podpoří tě při mnoha druzích sportů, jako jsou surfování, wakeboarding, skateboarding, lyžování, ale i při fotbale, basketbalu nebo smíšených bojových uměních MMA. Díky tréninku nejenže budeš fit, ale zároveň se i zabavíš!Kvalita, kterou vidíš a cítíš: balanční deska BoarderKING Indoorboard Classic byla navržena a vyrobena v Německu. Skládá se z deseti vrstev javorového dřeva, které mu poskytují mimořádně vysokou stabilitu a pružnost. Barevný povrch je zdrsněný pro lepší držení. Zarážky na koncích desky pomáhají s cvičeními především začátečníkům a profíci si je mohou jednoduše odšroubovat. Abys hned mohl začít trénovat, balení obsahuje protiskluzovou rolovací korkovou podložku o rozměrech 66 x 183 cm a také korkový válec s  rozměry 10 x 33 cm vhodný pro začátečníky. Korek pochází z udržitelného pěstování v Portugalsku. Všechny části sady byly vyrobeny ve výrobě se solárním pohonem.Balanční deska nebo trickboard BoarderKING Indoorboard Classic bude tvým novým multitréningovým talentem.Tento kvalitní kousek BoarderKING Indoorboard Classic, balanční deska, podložka, válec, dřevo/korek, můžete najít ještě tu na našich stránkách v sekci balanční desky! Máme pro vás nové výrobky z této známé sekce za výprodejovou cenu! To však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky BoarderKING. Najdete je níže na této stránce. Přední značka BoarderKING vám může nabídnout kvalitní výrobky.

Unikátní a oblíbený výrobek BoarderKING Indoorboard Classic, balanční deska, podložka, válec, dřevo/korek, červená od dodavatele s dlouholetou historií BoarderKING získáte aktuálně na našich stránkách extra výhodně! Nyní za akční cenu 3 599 Kč.