BoarderKING Balanční deska pro děti od 3 let s protiskluzovým povrchem, plstěný potah

Vždy zůstaňte stabilní: S dětskou balanční deskou Balance Board od BoarderKING by CAPITAL SPORTS vás nic nevyvede z rovnováhy! Zakřivená dřevěná... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BoarderKING
3 399 Kč
DO OBCHODU »
Vždy zůstaňte stabilní: S dětskou balanční deskou Balance Board od BoarderKING by CAPITAL SPORTS vás nic nevyvede z rovnováhy! Zakřivená dřevěná...

Vždy zůstaňte stabilní: S dětskou balanční deskou Balance Board od BoarderKING by CAPITAL SPORTS vás nic nevyvede z rovnováhy! Zakřivená dřevěná deska je ideální pro hravou podporu rovnováhy i motoriky pro děti od 3 let. Má atraktivní design a protiskluzový povrch na horní straně, zatímco plstěný povlak na spodní straně zabraňuje poškrábání různých podlahových krytin. Vnitřní deska je vyrobena z 10vrstvé javorové překližky a je mimořádně stabilní a odolná.
Velmi prodávaný kus můžete nakoupit bez obtíží tu na stránkách zařazený v rubrice balanční desky. Vyberte si ještě ostatní produkty z této sekce za super ceny! Populární značka BoarderKING má ve stále nabídkce vynikající zboží. Udělejte radost sami sobě!

Akční produkt BoarderKING Balanční deska pro děti od 3 let s protiskluzovým povrchem, plstěný potah od skvělé značky BoarderKING jednoduše můžete najít právě nyní za skvělou cenu! Aktuálně výhodně za 3 399 Kč.