Blumfeldt Stohovatelná bedýnka, z bambusu, dobrá cirkulace vzduchu, stohovatelná, 27 × 20,5 × 38 cm

Stylový pořádek - stohovatelná bedna z bambusu to zvládne vynikajícím způsobem. Rozličné volně položené předměty si najdou místo v moderním... více informací »
Blumfeldt Stohovatelná bedýnka
Značka: Blumfeldt
1 499 Kč
DO OBCHODU »
Stylový pořádek - stohovatelná bedna z bambusu to zvládne vynikajícím způsobem. Rozličné volně položené předměty si najdou místo v moderním...

Stylový pořádek – stohovatelná bedna z bambusu to zvládne vynikajícím způsobem. Rozličné volně položené předměty si najdou místo v moderním úložném boxu a jsou v něm dobře uschované. Díky otevřenému designu máš vždy přehled ve svých věcech i zásobách a rychle se k nim dostaneš. V bedně je dobrá cirkulace vzduchu, co dělá ze stohovatelných boxu ideální místo pro skladování zásob ovoce a zeleniny. Je také vhodná pro prezentaci zboží na trhu nebo ve stánku s ovocem. Díky promyšlené funkci stohování můžeš z několika beden vytvořit regál – bez šroubování nebo vrtání. Zářezy na boku slouží jako rukojeti a poskytují komfort při přenášení bedny.Ovoce, hračky, nářadí nebo jiné předměty: v stohovatelných bedně z bambusu Klarstein bambuswald je vše uskladněné stylově a přehledně. Přesvědč se o praktické zásuvné funkci a postav si z těchto kvalitních beden malý regál. Tento kvalitní kousek Blumfeldt Stohovatelná bedýnka, z bambusu, můžete získat ještě tady na webu zařazený v rubrice bytové doplňky. Mrkněte na parádní produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu! Významný dodavatel Blumfeldt dlouhodobě nabízí vynikající produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na více produktů značky Blumfeldt. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Blumfeldt Stohovatelná bedýnka, z bambusu, dobrá cirkulace vzduchu, stohovatelná, 27 × 20,5 × 38 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Blumfeldt jde koupit zde teď ve výhodné akci. K sehnání zrovna v akci za 1 499 Kč.