Blumfeldt London, zahradní židle, sada 2 kusů, Textilen, hliník, 6 pozic, skládací

Užij si prázdniny, víkendy nebo volný čas po práci se zahradní židlí blumfeldt London - na zahradě, na terase nebo na balkoně.Se zahradní... více informací »
Blumfeldt London
Značka: Blumfeldt
4 398 Kč
DO OBCHODU »
Užij si prázdniny, víkendy nebo volný čas po práci se zahradní židlí blumfeldt London - na zahradě, na terase nebo na balkoně.Se zahradní...

Užij si prázdniny, víkendy nebo volný čas po práci se zahradní židlí blumfeldt London – na zahradě, na terase nebo na balkoně.Se zahradní židlí blumfeldt London můžeš díky kvalitnímu potahu z textilénu odpočívat jako na obláčku. Aby židle splnila všechny požadavky relaxu, její opěradlo se dá nastavit v 5 polohách a umožňuje celkově 6 pozic sezení. Pletivo z textilénu je odolné proti povětrnostním vlivům, mimořádně rychle schne a dá se bez problémů vyčistit. Takže židle je kdykoliv připravena k další opalování. Dlouhodobá užitná hodnota také není zanedbatelná: rám je vyroben z robustního hliníku, takže skládací židle váží pouhých 5,5 kg. Práškové lakování rámu se postará o dodatečnou odolnost proti povětrnostním vlivům. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu se dá židle v několika jednoduchých krocích složit na praktickou velikost pro uskladnění nebo přepravu. Maximální ochranu zajišťuje sklopná bezpečnostní páka, která zabrání nechtěnému sklopení zahradní židle. A protože obvykle je nejkrásnější relaxovat ve dvojici, zahradní židle se dodávají hned v praktické sadě 2 kusů.Užij si chvíle klidu v přírodě: židle blumfeldt London tě provází při odpočinku během jara a léta.
Zcela unikátní produkt máte možnost najít v pohodě tady u nás ve známé rubrice zahradní židle. Nyní najdete akční produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. Naše nabídka je široká, podívejte se také na další prověřené produkty od výrobce Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Blumfeldt svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky

Tento neodolatelný kousek Blumfeldt London, zahradní židle, sada 2 kusů, Textilen, hliník, 6 pozic, skládací pocházející od značky Blumfeldt máte možnost získat v aktuální nabídce extra se slevou! Stojí teď u nás 4 398 Kč.