Blumfeldt London, zahradní židle, 4 dílná souprava, textilén, hliník, 6 polohovatelných pozic, skládací

Užíte si v přírodě prázdniny, víkendy nebo volno se zahradní stoličkou blumfeldt London - jedno jestli na zahradě, terase nebo na balkoně.Díky... více informací »
Blumfeldt London
Značka: Blumfeldt
8 198 Kč
DO OBCHODU »
Užíte si v přírodě prázdniny, víkendy nebo volno se zahradní stoličkou blumfeldt London - jedno jestli na zahradě, terase nebo na balkoně.Díky...

Užíte si v přírodě prázdniny, víkendy nebo volno se zahradní stoličkou blumfeldt London – jedno jestli na zahradě, terase nebo na balkoně.Díky kvalitnímu výpletu z textilénu můžete na zahradní židli blumfeldt London odpočívat jako v nebi. Abychom vyhověli všem nárokům na relax, je její zadní opěradlo nastavitelné v 5 směrech a umožňuje celkově 6 pozici k sezení. Pletivo z textilénu je odolné vůči povětrnostním vlivům, velmi rychle schne a bez problémů se čistí. Takto je židle vždy připravena na nejbližší opalování. Nezanedbali jsme ani dlouhodobou užitnou hodnotu: díky stabilní hliníkové konstrukci váží skládací židle necelých 5,5 kg. Lakování rámu práškovou metodou zaručuje dodatečnou ochranu proti povětrnostním podmínkám. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu je možné židli rychle složit k uskladnění nebo na přenos. O maximální bezpečnost se stará sklopná bezpečnostní páka, která zabraňuje nechtěnému složení zahradní židle. A protože se nejlépe odpočívá ve společnosti, jsou zahradní židle dodávány jako praktická 4dílná souprava.Užívat si chvíle klidu v přírodě: polohovatelné židle blumfeldt London vás budou uvolněně doprovázet během jara a léta.
Výjimečný a žádaný produkt Blumfeldt London, zahradní židle, 4 dílná souprava, textilén, hliník, je dostupný nyní na našich stránkách zařazený v rubrice zahradní židle. Připravili jsme akční produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte na další kousky značky Blumfeldt. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Blumfeldt má k dispozici skvělé zboží.

Kvalitní a velmi žádaný kus Blumfeldt London, zahradní židle, 4 dílná souprava, textilén, hliník, 6 polohovatelných pozic, skládací od známé společnosti Blumfeldt můžete koupit aktuálně na našich stránkách téměř zdarma. Nyní můžete mít za 8 198 Kč.