Blumfeldt Isaris, plynové topeniště, 40.000 BTU / 13 kW, kryt, hořák z nerezové oceli

S neobyčejným plynovým krbem Pilos od blumfeldt si můžete na zahradě nainstalovat úžasný romantický krb, který se během okamžiku promění v... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Blumfeldt
11 499 Kč
DO OBCHODU »
S neobyčejným plynovým krbem Pilos od blumfeldt si můžete na zahradě nainstalovat úžasný romantický krb, který se během okamžiku promění v...

S neobyčejným plynovým krbem Pilos od blumfeldt si můžete na zahradě nainstalovat úžasný romantický krb, který se během okamžiku promění v rustikální zahradní stůl. Z tohoto důvodu je toto robustní plynové topidlo dodáváno přímo s vhodným odolným víkem ve vzhledu dřeva. Pokud sejmete těsně přiléhající kulaté víko, uvidíte krb, ve kterém se mihotají hřejivé záblesky přírodních lávových kamenů. Čistá romantika a nádherné teplo: Ocelový hořák uprostřed topeniště naplněného lávovými kameny ohřívá teplem o výkonu až 40 000 BTU (13 kW). Díky tomu si můžete vychutnat i chladné večery na zahradě nebo na terase a cítit přirozené teplo. Plynové topidlo Pilos od společnosti blumfeldt lze provozovat na butan nebo propan. Doporučujeme standardní plynovou láhev o hmotnosti 4,5 až 15 kg, kterou lze umístit poblíž a snadno připojit ke krbu pomocí hadice s redukčním ventilem. Vše lze pohodlně regulovat na předním ovládacím panelu, elektronické zapalování a automatické vypínání zajišťují velkou bezpečnost. Výkonný plynový krb pro romantiku a přirozené teplo ve venkovních prostorách: plynový krb Pilos od blumfeldt kombinuje rustikální krásu s praktickou funkčností. Tento nejprodávanější produkt Blumfeldt Isaris, plynové topeniště, 40.000 BTU / 13 kW, kryt, hořák z nerezové oceli máte možnost sehnat právě zde tady na webu zařazený v kategorii ohřívače na terasu. Nyní pořídíte ostatní produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu!

Výjimečný a žádaný produkt Blumfeldt Isaris, plynové topeniště, 40.000 BTU / 13 kW, kryt, hořák z nerezové oceli od přední společnosti Blumfeldt je dostupný momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu! Levně za cenu 11 499 Kč.