Blumfeldt Gendt, květináč, fiberstone, interiér/exteriér

Květináč ze zahradnickým talentem: v květináči Blumfeldt Fox & Fern Fox & Fern Gendt budou tvé pokojové i balkónové rostliny nádherně růst a... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Blumfeldt
2 199 Kč
DO OBCHODU »
Květináč ze zahradnickým talentem: v květináči Blumfeldt Fox & Fern Fox & Fern Gendt budou tvé pokojové i balkónové rostliny nádherně růst a...

Květináč ze zahradnickým talentem: v květináči Blumfeldt Fox & Fern Fox & Fern Gendt budou tvé pokojové i balkónové rostliny nádherně růst a zároveň jim bude poskytnuto stylové a krásné místo. Superlehký a přesto extrémně robustní květináč z materiálu fiberstone je navržen v nadčasovém stylu 50. let a úžasně zapadne do každého obytného prostoru. Materiál je o 70 % lehčí než beton a je také UV odolný a mrazuvzdorný, venku může zůstat po celý rok. Tvoje rostliny uvítají přesun do květináče Blumfeldt Fox & Fern Fox & Fern Gendt: odtokový otvor ve spodní části zajišťuje odtok přebytečné vody při zalévání a v případě potřeby se dá uzavřít zátkou. Květináče jsou vhodné jako vrchní květináče nebo na přímé zasazení rostlin. Dokonale zapadnou do našich stojanů na rostliny, které umožní tvým rostlinám ještě více vyniknout.
Hodně žádaný výrobek Blumfeldt Gendt, květináč, fiberstone, interiér/exteriér můžete získat právě teď tady u nás v oblíbené kategorii květináče. Nyní si můžete pořídit parádní kousky z této rubriky za skvělou cenu!

Neodolatelný výrobek Blumfeldt Gendt, květináč, fiberstone, interiér/exteriér od dodavatele kvalitních produktů Blumfeldt snadno seženete aktuálně na našich stránkách extra výhodně! Akční cena již od 2 199 Kč.