Blumfeldt Čtvercová sluneční clona, 3 x 3 m, polyester, prodyšná

Chtěli byste v přírodě trávit jasné slunečné dny a příjemné letní noci, zcela bez úpalu nebo překvapivého ochlazení v podobě bubnující... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Blumfeldt
2 399 Kč
DO OBCHODU »
Chtěli byste v přírodě trávit jasné slunečné dny a příjemné letní noci, zcela bez úpalu nebo překvapivého ochlazení v podobě bubnující...

Chtěli byste v přírodě trávit jasné slunečné dny a příjemné letní noci, zcela bez úpalu nebo překvapivého ochlazení v podobě bubnující letního deště? Pak je sluneční clona Klarstein bambuswald přesně to, co Vám k oddechu chybí. Ať už v zahradě, na terase, balkoně nebo na pikniku ve volné přírodě – sluneční clona je natažená za moment. Pak si můžete uvolněně lehnout na Vaše lehátko nebo piknikovou deku a užívat si: ani slunce, ani vítr, ani déšť Vás už při oddechování nebudou rušit. Na cesty můžete plachtu jednoduše uložit do kompaktní tašky.Díky nerezovým kroužkům je upevnění velmi jednoduché. Jednoduše protáhněte lanka přes upevňovací kroužky, které libovolně upevníte někde v okolí. Na dlouhodobé upevnění Vám doporučujeme použít namísto lanka, karabiny nebo napínací háky. Díky odolnému polyesteru můžete sluneční clonu natáhnout velmi pevně a hladce. Kromě toho je materiál velmi prodyšný, což zajišťuje, že se pod střechou nekumuluje teplo. Clona vydrží déšť a k tomu má velkou nosnost, díky pevnému materiálu, vysoké kvalitě zpracování a dvojitým švem.Užívat si dlouhé hodiny pobyt venku bez úpalu nebo studené deštivé sprchy: se sluneční clonou Klarstein bambuswald můžete léto přežít uvolněně, protože Vám poskytuje stinné místečko!
Tento designový produkt Blumfeldt Čtvercová sluneční clona, 3 x 3 m, polyester, prodyšná lze pořídit mimo jiné na našich stránkách v populární kategorii slunečníky! Nyní si můžete vybrat podobné výrobky z této kategorie za výhodné peníze! Přední výrobce Blumfeldt pro vás připravuje vynikající produkty. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od značky Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Blumfeldt Čtvercová sluneční clona, 3 x 3 m, polyester, prodyšná od společnosti Blumfeldt snadno můžete najít v naší nabídce za výhodnou cenu. Výhodně za skvělou cenu 2 399 Kč.