Blumfeldt Coburg, polstr, čalounění na židli, vysoké opěradlo, zahradní židle, polyester, 53 x 117 x 9 cm

Udělejte ze své zahrady oázu relaxu. S  polstry Blumfeldt Coburg se z vašich zahradních židlí stanou nejměkčí sedadla od jara až do... více informací »
Blumfeldt Coburg
Značka: Blumfeldt
6 198 Kč
DO OBCHODU »
Udělejte ze své zahrady oázu relaxu. S  polstry Blumfeldt Coburg se z vašich zahradních židlí stanou nejměkčí sedadla od jara až do...

Udělejte ze své zahrady oázu relaxu. S  polstry Blumfeldt Coburg se z vašich zahradních židlí stanou nejměkčí sedadla od jara až do podzimu. Uvolnit se a relaxovat přímo v přírodě. S  čalouněním na zahradní židle Blumfeldt Coburg není nic jednoduššího než právě tohle. Extra dlouhé čalounění 53 x 117 cm (ŠxV) se perfektně hodí na židle s extra vysokým opěradlem. Jeho 9 cm silná výplň z pěnové hmoty se stará o příjemně měkký pocit při sezení. Potah z polyesteru je pevný a odolný vůči UV záření. O jednoduché, rychlé a stabilní připevnění se stará poutko i šňůrky na zavázání. Ale dobrý pocit nekončí u měkkých židlích, proto je čalounění Blumfeldt Coburg certifikované na škodliviny certifikátem OEKO-TEX® Standard 100.Položit, lehnout si, odpočívat:  polstry na zahradní židle Blumfeldt  Coburg udělají z vašich židlí nejpříjemnější místo v zahradě, na terase nebo balkoně. Tento velmi žádaný produkt je k dispozici rovněž tady a teď na našich stránkách v sekci podsedáky na zahradní židle! Pořiďte si skvělé produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Populární značka Blumfeldt vyrábí kvalitní sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční produkt Blumfeldt Coburg, polstr, čalounění na židli, vysoké opěradlo, zahradní židle, polyester, 53 x 117 x 9 cm od značky Blumfeldt máte možnost dostat právě teď v naší nabídce v bezva akci. Akční cena 6 198 Kč.