Blumfeldt Andros, plynové topeniště, 40.000 BTU / 13 kW, kryt, hořák z nerezové oceli

S neobyčejným plynovým krbem Andros od blumfeldt si můžete na zahradě nainstalovat úžasný romantický krb , který se během okamžiku promění v... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Blumfeldt
12 799 Kč
DO OBCHODU »
S neobyčejným plynovým krbem Andros od blumfeldt si můžete na zahradě nainstalovat úžasný romantický krb , který se během okamžiku promění v...

S neobyčejným plynovým krbem Andros od blumfeldt si můžete na zahradě nainstalovat úžasný romantický krb , který se během okamžiku promění v rustikální zahradní stůl. Z tohoto důvodu je toto robustní plynové topidlo dodáváno přímo s vhodným odolným víkem ve vzhledu dřeva. Pokud sejmete těsně přiléhající kulaté víko, uvidíte krb, ve kterém se mihotají hřejivé záblesky přírodních lávových kamenů. Čistá romantika a nádherné teplo: Ocelový hořák uprostřed topeniště naplněného lávovými kameny ohřívá teplem o výkonu až 40 000 BTU (13 kW). Díky tomu si můžete vychutnat i chladné večery na zahradě nebo na terase a cítit přirozené teplo. Plynové topidlo Andros od společnosti blumfeldt lze provozovat na butan nebo propan. Doporučujeme standardní plynovou láhev o hmotnosti 4,5 až 15 kg, kterou lze umístit poblíž a snadno připojit ke krbu pomocí hadice s redukčním ventilem. Vše lze pohodlně regulovat na předním ovládacím panelu, elektronické zapalování a automatické vypínání zajišťují velkou bezpečnost. Výkonný plynový krb pro romantiku a přirozené teplo ve venkovních prostorách: plynový krb Andros od blumfeldt kombinuje rustikální krásu s praktickou funkčností. Žádaný výrobek dostanete ještě tu na našich stránkách zařazený v rubrice grily, udírny! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této rubriky za super cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Blumfeldt dlouhodobě poskytuje kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento kvalitní a levný kus Blumfeldt Andros, plynové topeniště, 40.000 BTU / 13 kW, kryt, hořák z nerezové oceli od společnosti s dlouholetou tradicí Blumfeldt jde získat právě teď u nás opravdu levně! Nyní pořídíte jen za 12 799 Kč.